Connect CT-RTG-1-12
På lager
Varenummer
CT-RTG-1-12
Antall
1
Stykk
Introduksjon
Ekstra kraftig 50mm2 (1/0 gauge) ringterminal/ringkabelsko med 12,5mm monteringshull. Kabelsko produsert etter våre spesifikasjoner. Medfølgende svart og rød krympehylse for valgfri merking av positiv og negativ strømleder.
Mål:
  • Tykkelse: 1,2mm
  • Innfesting: 50mm2
  • Hulldiameter: 12,5mm
Tekniske spesifikasjoner
Varenummer CT-RTG-1-12
Kabeltykkelse 50mm2 / 0 AWG
Innfesting 13 mm